Instalator Gaze

Category: Other

Location: Cluj-Napoca, Romania

Reward: RON 1,500 - RON 2,000

Employment Type: Employment contract

Time Allocation: Full Time

Workplace Type: On-site

Remaining positions: 3

Who is this role for

Căutăm un instalator dedicat, conștiincios și eficient. Ne dorim o persoană dornică să învețe și să se dezvolte profesional, gata să facă parte din echipa noastră de specialiști în distribuția și furnizarea gazelor naturale.

Ce ne dorim de la viitorul/viitoarea coleg/a:

  • Experiență anterioară în instalarea instalațiilor de gaze/instalatii tehnico-sanitare,etc;
  • Autorizație ANRE, tip EGD (constituie avantaj)
  • Cunoștințe solide în domeniul instalațiilor (de gaze-contituie avantaj);
  • Capacitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Domiciliu în mun. Cluj-Napoca sau împrejurimi;

Ce sarcini si responsabilitati vei avea in noul tau job:

  • Vei executa lucrările aferente exploatării și operării sistemului de distribuție a gazelor naturale (rețele, branșamente, posturi și stații de reglare-măsurare);
  • Vei efectua verificările și reviziile tehnice periodice ale instalațiilor de utilizare;
  • Vei realiza îmbinările sudate în limitele autorizației deținute, respectând prescripțiile tehnice;
  • Vei efectua citirile aferente consumurilor de gaze naturale, înregistrate de contoarele/mijloacele de măsurare ale societății.

Cu ce beneficii te asteptam in companie:

  • Tichete de masa si premii;
  • Compensarea/plata orelor suplimentare;
  • Abonament la o retea privata de sanatate;
  • Prima de vacanta;